BAHATOST ROVINJSKE GRADSKE UPRAVE SE NASTAVLJA.
9. travnja 2012. 7 komentara
Dok gradonačelnik Sponza drži nadahnute govore na stanciji Bembo, „gospodin“ Begić i gradska uprava Rovinja po već ustaljenoj praksi objavljuju natječaje za radno mjesto u gradskoj vlasti, naravno u dane praznika, ovaj puta Uskrsa.
Unatoč brojnim komentarima u medijima i reagiranja građana, Gradska uprava ponovo objavljuje natječaj za zapošljavanje u gradskoj vlasti u dane praznika. Zadnji takav natječaj bio je za božićne i novogodišnje praznike 2011-2012 i o njemu smo opširno pisali.
Taj je natječaj bez obrazloženja poništen i eto nakon tri mjeseca pojavljuje se novi natječaj u kojem je samo jedno mjesto iz poništenog natječaja.
Nevjerojatno ja da nakon svih komentara i reagiranja građana i medija, gradska vlast ponovo koristi iste metode objave natječaja.
Dakle natječaj je objavljen 28.03.2012, vrijedi 8 dana i objavljen je na Web stranici grada i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, ureda u Rovinju.
Kako nebi ponavljao sve što sam o tome već napisao zainteresiranim stavljam link na ovaj tekst koji je podigao dosta bure, a prenesen na portalu IPRESS i komentiran u Glasu Istre.
Dodao bi samo da na taj način Rovinjska vlast pokazuje nevjerojatnu bahatost i potcjenjuje građane grada Rovinja pokazujući im da im njihovo, naše, moje, mišljenje uopće nije bitno.
Misli li gradska vlast da im rezultati lokalnih izbora 2009 daju pravo na takvo ponašanje???
Možda bi bilo dobro da gradonačelnik Sponza osim brige za razne varijacije fašizma na koje ukazuje u svom govoru na stanciji Bembo, poćne napokon voditi brigu pred svojim pragom, otkrivanjem i uklanjanjem nepotizma u gradu Rovinju i davanja građanima Rovinja prilike za apsolutno sudjelovanje u vlasti kroz mjesne odbore koje je i po zakonu dužan osnovati.
Naravno bliže se izbori, i na zadnjima je sve to obećao i još mnogo toga a obećat će i ponovo, na sljedećima.
Očito je da je apsolutno siguran u sve mehanizme koje je uspostavio zadnjih 13 godina svoje vladavine i ne brine se da će izgubiti na izborima.
Hoće li biti tako zavisi od nas samih……….
Krajnje je vrijeme da se ukloni nepotizam u Rovinju,u dugogodisnjim sukobima interesa gradonacelnika ,destabiliziralo je pravo gradjana Rovinja….Zlouporaba polozaja i ovlasti sluzbenih osoba u sluzbi pravosudja,pogotovo na stetu gruntovnih vlasnika,frizitaju se podaci
unosa podataka,koje koriste za grupacije sa kojima su u sukobu interesa..jedan od dokaza ,je
slucaj u ulici.43 Istarske divizije 24 obitelj PERHAT,koju se sahranilo Prhat,kako bi se kompjuterski podaci mjenjali,a ostavinska imovina okrivotvorenim unosom podataka u oatsavinski spis O-120/99 u 1999g.manipuliralo majke PERHAT MILKE,umrla ne ostavivsi oporuku,unijelo lazne imovinske podatke(organizirani lanac u pocnjenim kaznenim djelima,su i falcificirali moj potpis unutar istoga suda.Kako bi ostetili mene, jednu od cetiri nasljednika/za grafologa je sudcu D.Kapovicu trebalo 3 godine,a sve kako bi preslozili”i nastavili manipulirati u korist Marije B.Baric (i ako je poznato sudcu da su SAMO DVIJE SESTRE MARIJA B.BARIC I BISERKA CULJAK PRIMILE OSTAVINSKO RIJESENJE(( starija sestra Marija B.BARIC i mladja sestra Biserka CULJAK-procutile lazne podatke-u mojem neznanju mene ostetile za 1/4 nasljedstva iz 1999g.,otkrila sam u 2004god,prijavila P.P.,ODO).U 2008god dokazan je propust sudca u ostavinskom postupku(nije izvrsena vjerodostojnost upisa osobnih i imovinskih podataka pok majke //DOKAZANO uU PRESUDI 2008god,usporava se meni vratiti ukradeno//, nastavak korumpiranog lanca pokazuje da to nije greska bila u 1999g. vec ZLOUPORABA POLOZAJA SUDCA KOJI JE U SUKOBU INTERESA,KORISTI I PREKRIVA MarijU B.BARIC //
REZUME: //od 14.11.2003god,u ozn OU-1066/03 cjelokupna je imovina u zabrani otudjenja i opterecenja,jer otac nije samovlasnik,upisana u ozn.Z-704/04,do izlista i upisa mojeg djela 1/4 nasljedstva po pok majci umrla ne ostavivsi oporuku 14.03.1999god.
//zbog vandala starije sestre Marije B.BARIC Zup.sud u Puli izdao je RIJESENJE u
ozn.Gz-2528/04,u zastitu do obrade i upisa1/4 mojeg djela u zk.2008 Rovinj,upisani u Z-682/06,takodjer upisana je Ovrha-1523/05(za moj dio 1/4 koja nema veze sa ostalim nasljednicima//samo ja sam “zaboravljen”osteceni nasljednik.u ostavinskom postupku 1999g..
//SKANDALOZNO:NE POSTUJE SE PRIJORITET RIJESAVANJA PROPUST SUDA,,UPISA MOJEG NASLJEDNOG PRAVA 1/4 iz 1999godine po pok.majci umrla NE ostavivsioporuku.
//M.B.BARIC OGLUSUJE SE NA ZABRANE:vrsi stetu ,s toga je na ocevidu izasao mojom prituzbom,gradjevinski ispektor Krizmanic Jerko iz Pazina,04.10.2007god .nakon trosatne istrage,trazio je napustanje objekta,postavio tablu zabrane i izrekao kaznu za zlouporabu ovlasti sestre Marije B.Baric..,ista se oglusla sutradan nastavilo se rusiti,,otudjivati vrijednu imovinu , nitko nije se smatrao nadleznim za prekrsaj M.B.B.//toliko o zakonskim prekrsajima koji se nastavljaju nizati podvale i prijevare u GDU-ROVINJ,izdaje se M.B.BARIC naknadno
dokumentacija bez kontrole unosa podataka i vjerodostojnost.
//MOJ DIO NASLJEDSTVA I AKO JE SUDSKU U 2008g. POTVRDJENA 1/4,USPORAVA SE POVRAT,OGLUSUJE SE NA OVRHU IZ 2005god..IZMJENE SLUZE ZA PREKRIVANJE KRADJE
// NE OSTAVIVSI OPORUKU OTAC JE UMRO 07.11.2005god ,njegova je spisa O-260/05, na mirovanju/ ,do mojega upisa /,kako bi se mogao njegov dio popisati za ostavinski spis ,njegov dio ostavinskog vlasnistva i zakonski predati(to Marija B.BARIC USPORAVA OD 2005god,)I ako joj je poznato(da ne postuje zakonske naredbe)pravo nasljedstva troje jednakopravnim nasljednicima….ZATO SE JOS UVJEK NIJE URADILO.POPIS OCEVOG DJELA VLASNISTVA
=ZLOUPORABA OVLASTI M.B.BARIC ,KONTINUIRANO SE UVELICAVA=.
///ZBOG PODVALE I PRIJEVARE UPISA :DOSLOVNO PREKO NOCI!!!:prijedlog Marije B.BARIC
predati 28.11.2005god se 29.11.2005god upisuje se u zemljisne knjige u ozn.Z-3506/05 vlasnik 1/1,na cjelokupno vlasnistvo OBADVOJE RODITELJA(I AKO SU TE ISTE CESTICE U ZABRANI I PARNICI OD 2003god.BAS ZBOG PROPUSTA SUDCA ISTOG SUDA U ROVINJU….
DALI GRADONACELNIK ROVINJA,ZNA ili NEZNA ZA TAJ SKANDAL KORUMPIRANIH GRUPACIJA SLUZBENIH OSOBA U SUKOBU INTERESA,SMATRAM DA SE TREBA OZBILJNO
ANGAZIRATI U RIJESAVANJU,JER 13godina.cekanja za naslje3dstvo po majci i 8god cekanja
za nasljedstvo po ocu=NIJE MOGUCE OSTAVITI U LADICAMA=OVAJ SLUCAJ POKAZUJE DA
SE U ROVINJU UGROZAVA PRAVO GRADJANA/MOJIH RODITELJA /NAS TROJE DJECE,POSTAVLJA U KONFLIKT=ZRTVE KORUMPIRANIH SLUZBENIH OSOBA U SLUZBI PRAVOSUDJA=UPOZNATE SU SVA NADLEZNA MINISTARSTVA ,PREMJER,PREDSJEDNIK R.H:=
// KRAJNJE JE VRIJEME DA SE VISESTRUKO KRSENJE MOJEG PRAVA,RIJESI PO SLUZBENOJ DUZNOSTI:BRISE u zk.2008Rovinj 1/1 stariju sestru M.B.BARIC ,DELOZIRA IZ ul.43 Istarske divizije 24 =ona nemoze biti vlasnik mojeg djela 1/4 nasljednog vlasnistva iz 1999god…
=PO SLUZBENOJ DUZNOSTI,IZVRSI BTISANJE SVIH NAKNADNO BEZ ISTRAGE VJERODOSTIJNOSTI POGRESNIH UPISA, POKRETNE I NEPOKRETNE NASLJEDNE IMOVINE,a za podvale i prijevare unosa laznih podataka friziranom dokumentacijom istraziti pocinitelje…
MEDJUVREMENO KORISTI CJELOKUPNU OSTAVINSKU IMOVINU OBADVOJE RODITELJA.NEZAKONITO, ZLOUPORABOM OVLASTI KORISTI TAKO I MOJ DIO 1/4=
ZRTVA SAM KORUMPIRANIH SLUZBENIH OSOBA U SPTREGI INTERESA SA OBITELJI BARIC,
Postovani gradonacelnik G.SPONZA,ja sam dugih niz godina zrtva ,laznih unosa podataka u pogledu vlasnistva mojih roditelja,NECU ODUDTATI OD POVRATA MOJEG DJELA NASLJEDSTVA ZAKONOM ZASTICENIM(ja jesam u EVROPI/bilo bi steta za Rovinj/Istru,ogluhe u poznatom problemu POGLAVLJA 23 i 24. Povjerenje za buduci ulaz u EU,predlozenih kandidata za PARLAMENt/AFERA PERHAT ROVINJ/ISTRE…..
Ja ne odustajem(imam dokaz u originalu ,zasto i kako se krade vlasnike,za podobne!!!
S toga molim Vas ,da mi javite ishod u roku 15 dana ,na e-mail v.lembke@gmx.de
=STOP KORUPCIJI=ZA BOLJI ROVINJ=pravda,pravo,pravednost i ISTINU=
Pingback: Novi uspjeh bloga Za Bolji Rovinj. Prešli smo 50000 pregleda od 21.11.2011. | Za Bolji Rovinj
Pingback: Kako grad Rovinj manipulira zakonima, i to na štetu građana. | Za Bolji Rovinj
Pingback: TKO TO KAŽE TKO TO LAŽE……. ROVINJ NIJE GRAD NEPOTIZMA I NAMJEŠTANJA NATJEČAJA. | Za Bolji Rovinj
Pingback: Pet godina postojanja profila Za Bolji Rovinj | Za Bolji Rovinj
Pingback: KAZNENA PRIJAVA PROTIV GRADONAČELNIKA SPONZE | Za Bolji Rovinj
Pingback: NEMORALNI NATJEČAJI, Novi gradonačelnik Rovinja, stare navike IDS-a….. | Za Bolji Rovinj